fbpx

Opinie

Dołącz do grona zadowolonych pacjentów!

Aga
Aga
2024-01-18
Jak na razie byłam na jednej wizycie, z której jestem bardzo zadowolona, wrócę na pewno – pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do moich problemów. Mogę szczerze z czystym sumieniem polecić.
Agnieszka Owczarek
Agnieszka Owczarek
2024-01-12
Gorąco polecam Pana Łukasza! Ogrom wiedzy, profesjonalne podejście, spokojna atmosfera. Ulga w bólu już po pierwszej wizycie. Pan Łukasz zadaje sporo pytań szukając przyczyny dolegliwości, terapia przebiega właściwie bezboleśnie i zalecane są ćwiczenia do domu.
Adam Owczarek
Adam Owczarek
2024-01-12
Łukasz pozwolił mi pozbyć się dużej części bólu szyi po urazie już na pierwszej wizycie. Jego metody zadziwiają bo masz wrażenie że przywraca Cię do ustawień fabrycznych 😀 Lekki nacisk przez dłuższy czas i wszystko puszcza. Polecam przy mięśniach spiętych urazowo lub przez nadwyrezenie.
Maciej Ojrzanowski
Maciej Ojrzanowski
2023-11-09
Świetny fizjoterapeuta. Znacząco poprawił moje samopoczucie i sprawność fizyczną.
Justyna Sicińska
Justyna Sicińska
2023-05-19
Zdecydowanie najlepszy fizjoterapeuta na jakiego trafiłam- a byłam u kilkunastu. Niesamowite zaangażowanie, holistyczne podejście do pacjenta, poszukiwanie przyczyny dolegliwości i pomoc w sposób prawie bezbolesny. Pan Łukasz jest świetnym specjalistą, a dodatkowo bardzo miłym i spokojnym człowiekiem, co tworzy dobrą atmosferę przy każdej wizycie.
Jola Nowicka
Jola Nowicka
2023-01-04
Każdemu w potrzebie życzę takiego fizjoterapeutę jak pan Łukasz. Przemiły z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta
Weronika
Weronika
2022-07-08
Do Pana Łukasza przyszłam nastawiona na kolejną bolesną terapię, na którą nie będę chciała wracać.. Nic bardziej mylnego, wszystko jest przeprowadzone bezboleśnie co mnie ucieszyło a co najważniejsze, pomaga😊 Pan Łukasz to wspaniały rozmówca, który dokładnie opowiada co robi w danym momencie. Co dla mnie ważne, proponuje od siebie też ćwiczenia do domu na podtrzymanie efektów fizjoterapii.
Aleksandra Hatała
Aleksandra Hatała
2022-03-29
Początkowo sceptycznie podchodziłam do wizyty u fizjoterapeuty – teraz już po dwóch wizytach jestem zła na siebie że nie pojawiłam się tu wcześniej. Polecam wszystkim Fizjostrefę. PROFESJONALIZM, świetna obsługa, bardzo dobre ceny. Jestem zachwycona i czuje się o niebo lepiej :3 nie spodziewałam się że tyle moich problemów i bóli można tak pięknie rozwiązać. Polecam!

Opinie z Booksy

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duża wiedza i zaangażowanie ze strony Pana Łukasza👍

Magda R.

Pełen profesjonalizm, duża wiedza oraz ogromne umiejętności. Bardzo dziękuję za udzieloną pomoc i za znalezienie przyczyny bólu. Odczuwam wielką ulgę już po pierwszej wizycie.

Marika S